O nas

Dekoracyjne elementy sztukaterii wnętrz stanowią świetne rozwiązanie dla osób, które chcą małym kosztem odmienić całą aranżację wybranego pomieszczenia. Nawet z pozoru mało istotne części mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, gdy zależy nam na efektownej zmianie.sztukateria ozdobna dekoracyjna styropianowa

Pod tym kątem warto zwrócić uwagę na ozdobne narożniki, które można wykorzystywać na wiele sposobów – w zależności od indywidualnych oczekiwań. Poszczególne modele doskonale sprawdzą się w roli dekoracji ram obrazów czy luster. Wystarczy umieścić je w rogach obudowy, pamiętając o dopasowaniu ich do bieżącej aranżacji wnętrza. Obecnie producenci narożników starają się wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, czego dowodem jest bardzo szeroki wybór tego typu akcesoriów.

Z łatwością można znaleźć zarówno bardziej uniwersalne modele, na przykład w kształcie kwadratów czy falistych zdobień, jak i produkty imitując kwiaty lub w formie nietypowych figur geometrycznych. Niezależnie do designu, za każdym razem są one wykonywane z trwałego tworzywa.

Reklamy